Domů / Novinky / Sticker WOW! Úplně nový způsob hraní!

Sticker WOW! Úplně nový způsob hraní!

Sticker WOW! Úplně nový způsob hraní! - kreativni-hracky.com    Už jste objevili úžasnou novinku od Melissa & Doug – Razítkovače Sticker WOW! ? Jde o zcela nové hraní se samolepkami, které se jednoznačně liší od jiných samolepkových produktů na trhu!

Sticker WOW! Úplně nový způsob hraní!

Už jste objevili úžasnou novinku od Melissa & Doug – Razítkovače Sticker WOW! ? Jde o zcela nové hraní se samolepkami, které se jednoznačně liší od jiných samolepkových produktů na trhu!

 

Proč si Razítkovače se samolepkami Sticker WOW! zamilujete

Sticker WOW! od Melissa & Doug je zcela nový způsob jak pojmout hraní se samolepkami. Každá ze sběratelských postaviček ve formě „razítkovače“ obsahuje 300 tématických samolepek a navíc 24stránkový blok s aktivitami pro zábavnou výuku, která ještě podnítí vaše dítě k samolepkování. 

Děti si užijí hodiny a hodiny poutavé  kreativní zábavy bez nepořádku. Razítkovače Sticker WOW! lze po vyčerpání samolepek naplnit pomocí náhradních balení (prodávají se samostatně), takže hra se Sticker WOW! nikdy nekončí. 

Samolepky sice nejsou opakovaně použitelné, ale v případě potřeby je lze snadno odstranit. Snadno odstranitelné samolepky a pohodlný formát na cestování s vestavěným úložištěm pro razítkovač na samolepky činí ze Sticker WOW!™ skvělou cestovní aktivitu bez nepořádku.

 

 

 

 

Podívejte se na Sticker WOW! v akci:

 

Sticker WOW!: Hrací dovednosti

Hraní se Sticker WOW! pomáhá podporovat jemné motorické dovednosti, počítání a párování a schopnost vyprávět příběhy, podporuje kreativní hru a je to uspokojující a aktivní zábava!

Nenásilně děti učí při vyplňování stránek bloku s aktivitami a podněcuje k použití samolepek na další projekty jako jsou záložky, plakáty, pohledy a další. Všichni přece víme, že každý důležitý papír se musí orazítkovat.

Bonusová funkce: Vaše děťátko se nebude muset potýkat s odlupováním a lepením jak je tomu u běžných samolepek a může být pro některé děti frustrující.

Sticker WOW!: Posbírej je všechny!

Melissa & Doug navrhla razítkovače na samolepky Sticker WOW! tak, aby se dalo hrát se samotnými postavičkami, což rodičům poskytuje další hodnotu jejich nákupu – je to jako dostat dvě hračky v jedné!

Nyní si mohou děti vybrat z těchto postaviček Sticker WOW!:

                  Jednorožec                     Dinosaurus                            Pejsek                                           Tygr

 

Hra založená na postavičkách může dětem pomoci využít jejich představivost a kreativní myšlení. Kromě toho děti předškolního a školního věku rády sbírájí figurky (postavičky), takže tento aspekt spojený se zapojením hry se samolepkami dělá ze Sticker WOW! něco více než jsou běžně dostupné hračky se samolepkami.

Sticker WOW!: Nechte děti razítkovat samolepky!

Rodiče chtějí, aby se jejich děti učily a objevovaly svět prostřednictvím hry, a chtějí pro své děti aktivity, které jsou zábavné, bez nepořádku a snadno se používají.

Razítkovače se samolepkami Sticker WOW! nabízejí nekonečné hodiny zábavy s poutavým mixem kreativní a tématické hry založené na postavičkách a pomáhá podporovat důležité dovednosti, jako je jemná motorika, počítání a párování, kreativní vyjadřování a vyprávění příběhů.

Posbírej je všechny!!!