Domů / Dopravy a platby
Kategorie
Výrobci
KDO JSME A CO DĚLÁME

Výhody nákupu u nás

 

Zasíláme i na Slovensko

 

 

Dopravy a platby

       Při nákupu nad 1200,- Kč DOPRAVA ZDARMA!

  Dodací lhůty

Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.
 

  Poštovné a balné

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto:

  • Osobní odběr - ZDARMA na adrese Luční 2002, Lysá nad Labem.
  • Poštou CZ - standardní balík do1200,- Kč (doručení 1 - 7 pracovních dní) - 110kč + dobírka 40kč,– Kč, nad 1200,-Kč doručení ZDARMA.
  • Dopravní službou PPL CZ do1200,-Kč (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) - 99kč + dobírka 20kč,– Kč, nad1200,-Kč doručení ZDARMA.
  • Doprava do 20 kg Slovensko (doručení 1 -14 pracovních dní dle typu pošty a vzdálenosti) - 199,– Kč
 S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu). 
 
  Způsob platby 
  • Hotově nebo platební kartou při osobním odběru.
  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí.
  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u Komerční banky. Číslo účtu je 9170800247/0100. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme. ( IBAN: CZ070100000000910800247, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX)
  • Platební kartou (on-line platba) - velmi komfortní a rychlý způsob úhrady Vaší objednádnávky poskytuje online platba za použití karet MasterCard a VISA. Tato platba využívá bezpečnostního protokolu 3D secure, které minimalizuje rizika plateb po internetu. Po zvolení této platby, je uživatel přesměrován do bankovního rozhraní vydavatelské banky, kde se celá transakce uskutečňuje. Společnost Lowlands international s.r.o. k těmto informacím nemá žádný přístup. Tato platba je připsána na náš účet do několika minut a objednávka je tedy expedována velmi rychle.

    Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

 

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat:  
kreativnihracky@lowlands.cz nebo +420 325 552 189
 
 

tým Kreativni-hracky.com

Přihlašte se k odběru našeho  NEWSLETTERU a nepropásněte žádnou novinku