Domů / NOVINKY
Rybářská sada - 1
Rybářská sada - 2
Rybářská sada - 3
Rybářská sada - 4
Rybářská sada - 5
Rybářská sada - 6
Rybářská sada - 7
Rybářská sada - 1/7Rybářská sada - 2/7Rybářská sada - 3/7Rybářská sada - 4/7Rybářská sada - 5/7Rybářská sada - 6/7Rybářská sada - 7/7

Melissa & Doug - Rybářská sada

Kód: MDE40806 Produktové číslo: 000772408066
A
Dostupnost: Skladem
908 Kč bez DPH
1.099 Kč , plus doprava
(1.099 Kč/ks)
 
Melissa & Doug - Rybářská sadaSada z řady Let's explore - pojďme prozkoumat...! 21dílná rybářská herní sada s pruty, návnadou, dřevěnými rybami, krabičkou na náčiní a kartami aktivit.

Obsahuje 2 dřevěné pruty s navijáky a háčky bezpečnými pro děti, 6 oboustranných dřevěných rybiček s vestavěnými očky k háčku, 4 hrací červy v pouzdře, síť.

Přidejte k rybářskému zážitku s rybářskými kartami a kartami aktivity, pravítkem pro měření úlovků, oboustrannou podložkou pro rybaření v teplém nebo chladném počasí, odolným boxem na nářadí pro uložení zásob, sběratelským medailonem.

Let’s Explore od Melissa & Doug povzbuzuje děti, aby se spojily s přírodním světem prostřednictvím imaginativní hry a objevily radost z venkovních dobrodružství, která vzbuzují zvědavost a sebedůvěru a zároveň je inspirují, aby řekly: „Pojďme prozkoumat“.
Jmenován vítězem Toy Insider's Top Summer Toys 2022; je skvělým dárkem pro děti ve věku od 3 do 6 let, pro praktickou hru bez obrazovky.

Prozkoumejte venkovní zážitek z rybaření s 21dílnou rybářskou herní sadou Melissa & Doug Let’s Explore™! Popadni dva dřevěné rybářské pruty, nastraž na háčky předstírané červy, pak zahákni a seber šest dřevěných ryb! Oboustranná hrací podložka umožňuje mladým rybářům vybrat si zimní nebo letní zážitek. Ilustrovaný rybářský průvodce pomáhá identifikovat druhy ryb, vysvětluje základy rybaření a obsahuje zábavné hry. Vše je uloženo v krabici na nářadí pro rychlé a snadné čištění.

Vhodné pro děti od 3 let.

Rozměry: 8.89 x 40.64 x 31.12 cm.