Domů / NOVINKY
Hra na záchranáře Tlapková patrola - 1
Hra na záchranáře Tlapková patrola - 2
Hra na záchranáře Tlapková patrola - 3
Hra na záchranáře Tlapková patrola - 4
Hra na záchranáře Tlapková patrola - 5
Hra na záchranáře Tlapková patrola - 6
Hra na záchranáře Tlapková patrola - 7
Hra na záchranáře Tlapková patrola - 1/7Hra na záchranáře Tlapková patrola - 2/7Hra na záchranáře Tlapková patrola - 3/7Hra na záchranáře Tlapková patrola - 4/7Hra na záchranáře Tlapková patrola - 5/7Hra na záchranáře Tlapková patrola - 6/7Hra na záchranáře Tlapková patrola - 7/7

Hra na záchranáře Tlapková patrola

Kód: MDZ33327
NOVINKA A
Dostupnost: Skladem
1.817 Kč bez DPH
2.199 Kč , plus doprava
(2.199 Kč/ks)
 
Hra na záchranáře Tlapková patrolaUmístěte hrací figurky PAW Patrol™ na rozkládací herní plán a poté je pomocí rybářských prutů ve tvaru špionážního dronu zahákněte a přesuňte je na bezpečná místa.

Obsah: 13dílná herní sada obsahuje dřevěné pouzdro s herní deskou a vestavěným spinnerem, 2 odznaky, oboustrannou kartu s aktivitami a výsledky, 5 dřevěných herních figurek, 2 dřevěné dronové rybářské pruty, 3stránkovou podložku na hledání baterky a svítilnu Finder.
Hrajte proti soupeři nebo spolupracujte při plnění jedinečných misí PAW Patrol™; skvělé pro imaginativní a kooperativní hru a rozvoj sociálních a jemných motorických dovedností.
PAW Patrol™ je vždy připravena pomoci a inspiruje předškoláky směsí týmové práce, dobrodružství a humoru, když si hrou rozvíjejí sociální, emocionální a vývojové dovednosti.
Je to skvělý dárek pro předškoláky ve věku 3 až 5 let pro praktickou hru bez obrazovky.

Připojte se k super špionům Chase a Skye z PAW Patrol™ v zábavných pátracích a záchranných misích s touto dřevěnou herní sadou s sebou! Umístěte dřevěné hrací figurky na dřevěný rozkládací herní plán, roztočte rotátor a pomocí rybářských prutů ve tvaru dronu s odpovídajícími odznaky zahákujte a přesuňte označenou postavu na její bezpečné místo! Hrajte proti soupeři nebo spolupracujte na záchraně všech postav! Flashlight Finder Pup Pad nabízí více činností hledání a hledání. Všechny kusy jsou uloženy v dřevěném kufříku. PAW Patrol™ je vždy připravena pomoci a inspiruje předškoláky směsí týmové práce, dobrodružství a humoru, když si hrou rozvíjejí sociální, emocionální a vývojové dovednosti.

Tento produkt je certifikován Forest Stewardship Council. Základní myšlenkou organizace FSC je podporovat environmentálně odpovědné, sociálně přínosné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů, a tím napomoci chránit mizející, ohrožené a devastované světové lesy.

Vhodné pro děti od 3 let.

Rozměry: 5.46 x 27.31 x 38.74 cm.