Domů / Melissa & Doug
Sada Zubař s úsměvem/poškozený obal/ - 1
Sada Zubař s úsměvem/poškozený obal/ - 2
Sada Zubař s úsměvem/poškozený obal/ - 3
Sada Zubař s úsměvem/poškozený obal/ - 4
Sada Zubař s úsměvem/poškozený obal/ - 5
Sada Zubař s úsměvem/poškozený obal/ - 6
Sada Zubař s úsměvem/poškozený obal/ - 7
Sada Zubař s úsměvem/poškozený obal/ - 1/7Sada Zubař s úsměvem/poškozený obal/ - 2/7Sada Zubař s úsměvem/poškozený obal/ - 3/7Sada Zubař s úsměvem/poškozený obal/ - 4/7Sada Zubař s úsměvem/poškozený obal/ - 5/7Sada Zubař s úsměvem/poškozený obal/ - 6/7Sada Zubař s úsměvem/poškozený obal/ - 7/7

Sada Zubař s úsměvem/ poškozený obal/

Kód: MDZ18611poškozený obal
A
Dostupnost: Skladem
826 Kč bez DPH
999 Kč , plus doprava
(999 Kč/ks)
 
Sada Zubař s úsměvem/ poškozený obal/25dílná sada pro zubaře s realistickými nezbytnostmi pro hraní na péči o zuby, které umožňují čištění, ošetření kazů a nasazování držáků a rovnátek na obrovské řady zubů.

Balení obsahuje: hrací zuby, nálepky "dutinky", vyšetřovací nástroje, zubní kartáček, tubu na zubní pastu, lahvičku a kelímek na zubní výplach, 2 gázové polštářky,
2 kelímky na leštidlo na zuby, horní a spodní držáky a rovnátka, masku, opakovaně použitelný ID štítek na lanku, oboustranná opakovaně použitelná karta aktivit.

Použijte vibrační nástroj s výměnnými leštícími a vrtacími hlavami a čistěte zubním kartáčkem; 4 zuby vzadu kroutit a zvedat k procvičování předstírané extrakce.
Zábavný a poutavý způsob, jak naučit správné postupy zubního zdraví a zmírnit strach dětí nebo pocity stresu spojené s návštěvou zubaře.
Je to skvělý dárek pro předškoláky ve věku 3 až 6 let pro praktickou hru bez obrazovky.

Rozměry balení: 34 x 26,5 x 9 cm.

Určeno pro děti od 3 let.
Specifikace
Váha 0.82 kg
Délka 0.09 m
Šířka 0.34 m
Výška 0.265 m