Domů / Melissa & Doug / První hraní
Zmrzlina se zvukem a vibrací - 1
Zmrzlina se zvukem a vibrací - 2
Zmrzlina se zvukem a vibrací - 3
Zmrzlina se zvukem a vibrací - 4
Zmrzlina se zvukem a vibrací - 5
Zmrzlina se zvukem a vibrací - 6
Zmrzlina se zvukem a vibrací - 7
Zmrzlina se zvukem a vibrací - 1/7Zmrzlina se zvukem a vibrací - 2/7Zmrzlina se zvukem a vibrací - 3/7Zmrzlina se zvukem a vibrací - 4/7Zmrzlina se zvukem a vibrací - 5/7Zmrzlina se zvukem a vibrací - 6/7Zmrzlina se zvukem a vibrací - 7/7

Zmrzlina se zvukem a vibrací

Kód: MDQ30750 Produktové číslo: 000772307505
MALL A
Dostupnost: Skladem
652 Kč bez DPH
789 Kč , plus doprava
(789 Kč/ks)
 
Zmrzlina se zvukem a vibracíTato supersladká vibrační tahací hračka s klipem je skvělý způsob, jak zabavit miminka a zároveň stimulovat jejich smysly – bez cukru! Vypadá jako měkký, usměvavý kornout zmrzliny, ale stáhněte ho dolů a roztáhne se na čtyři naskládané kopečky v různých vzorech, barvách a texturách (bavlna, manšestr a prošívané materiály).

Přineste zábavu, ať jde dítě kamkoli – samolepicí popruh vám umožní snadno připnout hračku na kočárek, autosedačku, tašku na pleny nebo vysokou židli, abyste ji měli stále po ruce.

Zatáhněte za kužel a odkryjte 4 rozkošné kopečky zmrzliny s přátelskými obličeji, když se hračka roztáhne. Vibruje a hraje, když se opět zmenšuje.

Funkce s více texturami, vibrace a zvonění pomáhají dětem rozvíjet jemnou motoriku a smyslové dovednosti.

Hračky pro kojence a batolata Melissa & Doug inspirují „a-ha!“ okamžiky objevování. Rozkošné, rozmanité postavy a rozmanité zábavné tvary a textury podporují objevnou hru a budování dovedností.

Je to skvělý dárek pro kojence od narození do 1 roku pro praktickou hru bez obrazovky a rozvoj rozvojových dovedností.

Hračky pro „První hraní“ mají jasné barvy a odvážné a nápadité vzory, které zvyšují dovednosti a zároveň vyvolávají představivost, fantazii a radost již od útlého věku!

Vhodné pro děti od narození do 12 měsíců.

Rozměry položky: 8,26 x 12,7 x 37,72 cm.
Specifikace
Váha 0.16 kg
Délka 0.13 m
Šířka 0.2 m
Výška 0.245 m