Domů / Melissa & Doug
Barista - Dřevěná kavárna rozbaleno - 1
Barista - Dřevěná kavárna rozbaleno - 2
Barista - Dřevěná kavárna rozbaleno - 3
Barista - Dřevěná kavárna rozbaleno - 4
Barista - Dřevěná kavárna rozbaleno - 5
Barista - Dřevěná kavárna rozbaleno - 1/5Barista - Dřevěná kavárna rozbaleno - 2/5Barista - Dřevěná kavárna rozbaleno - 3/5Barista - Dřevěná kavárna rozbaleno - 4/5Barista - Dřevěná kavárna rozbaleno - 5/5

Barista - Dřevěná kavárna rozbaleno

Kód: MDU30602 rozbaleno
A
Dostupnost: Skladem
2.479 Kč bez DPH
3.000 Kč , plus doprava
(3.000 Kč/ks)
 
Barista - Dřevěná kavárna rozbalenoProdukt byl rozbalen.
Nepatrně poškozený obal, který nemá vliv na funkci výrobku!!!
Na poškozený obal se nevztahuje pozdější reklamace.

Zpříjemněte si hraní s touto dřevěnou kavárnou s kompletními službami od Melissa & Doug, která umožňuje dětem stát se baristou nebo zákazníkem! Kávovar s překlápěcím filtrem a „napařovačem“ a dávkovač nápojů s napěňovačem používejte k přípravě předstíraných espress, šlehačkou přelité latté, čaje a studených nápojů. Zákazníci si mohou vybrat z položek uvedených na magnetickém jídelním lístku, včetně dřevěných oboustranných dortových bonbonů, sušenek a granola tyčinek. Poté zasuňte kreditní kartu do čtečky karet a podepište magnetický blok, abyste zaplatili za nákupy! Tato 35dílná sada jídla na hraní nabízí dětem 3 až 7 let nespočet příležitostí k rozvoji raných dovedností učení a k tvoření, představování a hraní rolí.

Staňte se baristou nebo zákazníkem s tímto robustním dřevěným pultem do kavárny s vestavěným kávovarem na espresso, dávkovačem nápojů a napěňovačem, otočným platebním terminálem a dřevěnými hracími kousky jídla a příslušenstvím.
Dřevěné jídlo na hraní obsahuje 4 oboustranné vložky na nápoje, 2 čajové sáčky, balíček cukru, krabičku na džus, oboustranné sušenky, oboustrannou granola tyčinku, 2 oboustranné koláčky.
Přidejte k předstíranému hernímu zážitku s odolným šálkem a hrnkem, šlehačkovou polevou, krabicí od mléka, kleštěmi na led, 2 kostkami ledu, dřevěnou lžící, dřevěnými magnety, opakovaně použitelným oboustranným menu, kreditní kartou a opakovaně použitelnou věrnostní kartou.

Podporuje rozvoj jemné motoriky, počítání a třídění, rozpoznávání barev a vyprávění příběhů.
Je to skvělý dárek pro děti od 3 do 7 let pro praktické hraní bez obrazovky.

Vhodné pro děti od 3 let.
Rozměry: 22.86 x 60.96 x 25.4 cm