Domů / Novinky / Jak na diamantové malování: 12 snadných kroků.

Jak na diamantové malování: 12 snadných kroků.

jakna diamantove malovani v 12 snadnych kroku - kreativni-hracky.com    Jste připraveni tvořit diamantové malování? Tak to jste na správném místě! Podívejte se, jak zvládnout techniku malování diamanty ve 12 snadných krocích, a seznamte se se spoustou profesionálních tipů.

Jak na diamantové malování ve 12 snadných krocích.

Jste připraveni tvořit diamantové malování? Tak to jste na správném místě! Podívejte se, jak zvládnout techniku malování diamanty ve 12 snadných krocích, a seznamte se se spoustou profesionálních tipů. Diamantové sady Diamond Dotz jsou sady té nejvyšší kvality, a to znamená, že na vás čeká úspěšný zážitek. Už se těšíte?

Pokud je to váš první diamantový obraz, žádný strach! Rychle zjistíte, jak snadné je zvládnout malbu diamanty – je to skutečně řemeslo, které zvládnete během několika minut. Jste připraveni začít? Pojďme!

Nejprve otevřete svou sadu a seznamte se s komponenty vaší diamantové malby Diamond Dotz. V průběhu procesu budeme používat níže uvedené termíny, takže bude nejlepší si je osvojit dříve, než se do toho pustíte.

• Vzor: jedná se o kus látky s vytištěným barevným vzorem. Je potažena lepidlem, které drží Diamond Dotz na místě. Plátno je 100% polyester.

• Diamond Dotz: to jsou diamantové kamínky, které použijete k dokončení nebo „vymalování“ designu. Jsou seřazeny podle odstínu a každý odstín je označen číslem vytištěným na jeho obalu.

• Stylus: toto je nástroj, který použijete k zachycení každého jednotlivého kamínku a jeho umístění na vzor.

• Zásobník: zásobník na třídění kamínků, do kterého budete sypat kamínky Diamond Dotz odstín po odstínu..

• Vosková hmota:  kousek vosku, do kterého občas ponoříte stylus, aby se na něj kamínky snadněji přichycovaly.

• Tištěný návod: každá sada má instrukční list, který vás provede krok za krokem.

Shromážděte všechny součásti sady a postavte je na rovnou, stabilní pracovní plochu – stůl nebo pracovní deska jsou perfektní. K otevření balíčků Diamond Dotz se vám budou hodit nůžky, takže si je připravte také.

Toto je diagram Diamond Dotz.

Sloupněte ochrannou fólii z první části, na které budete pracovat.Doporučujeme začít na spodním okraji návrhu a dále pokračovat.

TIP: Neodstraňujte ochrannou fólii z celého vzoru. Raději postupně odlupujte ochrannou fólii, jak budete postupovat. Před prací si umyjte ruce.

Vyznačená oblast je polepena speciálním lepidlem.

TIP: Když na svém projektu nepracujete, dbejte na to, abyste znovu zakryli oblast lepidla ochrannou fólií. To chrání lepicí povrch před vysycháním a/nebo hromaděním prachu.

Identifikujte první symbol na vzoru, se kterým chcete pracovat.

Najděte symbol a číslo Diamond Dotz na klíči na straně vzoru.

Identifikujte číslo odstínu sáčku Diamond Dotz.

Vysypte Diamond Dotz do zásobníku na třídění Diamond Dotz.

Otočením otevřete krabičku s voskem Diamond Dotz. Odstraňte čirou fólii z voskového povrchu.

Zatlačte několikrát stylusem Diamond Dotz do vosku, než zvednete svůj první kamínek Diamond Dotz.

TIP: Je důležité velmi dobře natřít hrot stylusu voskem, než zvednete první Diamond Dotz. Můžete také nejprve pohybovat hlavou stylusu ze strany na stranu ve vosku, abyste zajistili dostatečný povlak. Jakmile dosáhnete dobrého povlaku, nebudete muset tak často namáčet stylus do vosku.

Zvedněte kamínek Diamond Dotz ze zásobníku Diamond Dotz a ujistěte se, že umístíte hrot stylusu na kulatou stranu kamínku.

Umístěte Diamond Dotz na odpovídající symbol na vzoru. Lepící povrch na grafu usnadňuje umístění a přilepení ploché strany Diamond Dotz dolů. Pokračujte v procesu a pracujte jeden odstín po druhém v rámci sekcí.

TIP: Diamanty lze po nalepení přemístit, ale doporučuje se vyhnout se přemísťování, pokud je to možné.

Když na svém projektu nepracujete, umístěte ochrannou fólii zpět na vzor, abyste jej chránili před prachem.

TIP: Dobře uzavřete nádobku s voskem Diamond Dotz, aby vosk nevysychal.

TIP: Když stylus Diamond Dotz nepoužíváte, zabalte jej do plastu, abyste zabránili jeho vysychání.

https://youtu.be/O5oA85ehEN4?list=TLGGV4W0jZwma4gyMDAzMjAyNA

Pokud chcete vidět malování diamantů v akci, podívejte se na naše video na YouTube, které vám ukáže, jak snadné je začít.

A je to! Nyní jste na dobré cestě stát se oficiálním milovníkem malování diamantů – nebude to trvat dlouho, to je jisté! Diamantové malování je obohacující řemeslná činnost, která nejenže po dokončení přináší krásné třpytivé umělecké dílo, ale naplní Vás spokojeností . Vyberte si oblíbený diamantový obraz z naší široké nabídky sad a začněte.

NÁVOD K PÉČI:

Pokud se plátno během pracovního procesu zašpiní, lze jej vyčistit jemným otřením měkkým vlhkým hadříkem. Vyhněte se drhnutí a použijte studenou vodu.

Po dokončení návrhu položte ochrannou fólii na horní část oblasti diamantu a pomocí válcové nádoby, jako je skleněná láhev nebo váleček, jemně přetočte, abyste diamanty zajistili na lepkavém povrchu.

Pro uložení kus plátna jemně srolujte, designem směrem dovnitř.

Uchovávejte mimo dosah inkoustových per a barev.

Neperte, nežehlete ani chemicky nečistěte.