Domů / HRAČKY PRO KLUKY / Pro nejmenší
Skládačka pro nejmenší Ananas - 1
Skládačka pro nejmenší Ananas - 2
Skládačka pro nejmenší Ananas - 3
Skládačka pro nejmenší Ananas - 4
Skládačka pro nejmenší Ananas - 1/4Skládačka pro nejmenší Ananas - 2/4Skládačka pro nejmenší Ananas - 3/4Skládačka pro nejmenší Ananas - 4/4

Melissa & Doug - Skládačka pro nejmenší - Ananas

Kód: MDQ30743 Produktové číslo: 000772307437
MALL A
Dostupnost: Skladem
743 Kč bez DPH
899 Kč , plus doprava
(899 Kč/ks)
 
Melissa & Doug - Skládačka pro nejmenší - AnanasJak sladké je pro děti objevovat textury a zvuky se skádačkou ve tvaru Ananasu.
Nechte děti uchopit, mačkat, třást a naskládat dva měkké kroužky potažené látkou (z nichž jeden se mačká), odolný plastový kroužek s texturou a měkkou texturou s mačkanými listy a hedvábně hladkými stuhami. Vše se vejde na chrastící, houpací základnu a sloupek, aby vznikl veselý ananas se šťastným obličejem!
Skládání je poutavý způsob, jak pomoci kojencům od šesti měsíců a starším rozvíjet důležité senzorické dovednosti, jemnou motoriku a dovednosti při řešení problémů. Hračky pro kojence a batolata Melissa & Doug inspirují okamžiky překvapení a objevování. Rozkošné, rozmanité postavy a zábavné tvary a textury podporují objevnou hru a budování dovedností.

Obsah: 5dílná hračka pro kojence obsahuje základnu potaženou látkou a sloupek s chrastítkem, 2 stlačitelné kroužky (jeden z nich se mačká), plastový kroužek s texturou a texturovaný vršek s mačkanými listy a látkovými stuhami.
Roztřiďte, zmáčkněte, protřepejte a složte kroužky ananasu, abyste podpořili smyslové schopnosti, jemnou motoriku a dovednosti při řešení problémů.


Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Rozměry: 16.51 x 16.51 x 23.5 cm.
Specifikace
Váha 0.35 kg
Délka 0.165 m
Šířka 0.165 m
Výška 0.235 m
Soubory

Melissa & Doug - Ananas