Domů / HRAČKY PRO KLUKY / Pro nejmenší
Dřevěná dárková krabička s překvapením - 1
Dřevěná dárková krabička s překvapením - 2
Dřevěná dárková krabička s překvapením - 3
Dřevěná dárková krabička s překvapením - 4
Dřevěná dárková krabička s překvapením - 5
Dřevěná dárková krabička s překvapením - 6
Dřevěná dárková krabička s překvapením - 1/6Dřevěná dárková krabička s překvapením - 2/6Dřevěná dárková krabička s překvapením - 3/6Dřevěná dárková krabička s překvapením - 4/6Dřevěná dárková krabička s překvapením - 5/6Dřevěná dárková krabička s překvapením - 6/6

Melissa & Doug - Dřevěná dárková krabička s překvapením

Kód: MDQ30731 Produktové číslo: 000772307314
A
Dostupnost: Skladem
826 Kč bez DPH
999 Kč , plus doprava
(999 Kč/ks)
 
Melissa & Doug - Dřevěná dárková krabička s překvapenímRozbalte a zabalte zábavné dárky s mnoha texturami, které znovu a znovu potěší smysly! Naplňte dřevěnou krabičku potaženou látkou rozkošným medvídkem s veselou tváří, vrásčitou látkou s mnoha texturami, stlačitelným míčkem se zvonkohrou nebo látkovou knihou. Zavřete chlopně a stane se z něj krásně „zabalený“ dárek s krásnou mašlí! Sáhněte dovnitř a uchopte předměty, které chcete rozbalit, a miminka objeví jejich usměvavou tvář v zrcadle na spodní straně. Dárková krabička s překvapením je poutavým způsobem, jak povzbudit podněty související s obličejem a pomoci dětem od šesti měsíců a starším rozvíjet důležité smyslové a jemné motorické dovednosti. Je to také zábavný způsob, jak podpořit dávání dárků a sdílení. Hračky pro kojence a batolata Melissa & Doug inspirují „a-ha!“ okamžiky objevování. Rozkošné, rozmanité postavy a rozmanité zábavné tvary a textury podporují objevnou hru a budování dovedností.

5dílná hračka pro kojence obsahuje dřevěnou krabici, plyšového medvídka, stlačitelný chlupatý míček se zvonkohrou, vícevrstvou mačkanou látku a látkovou knihu šťastného medvídka.

Je to skvělý dárek pro kojence ve věku od 6 měsíců do 12 měsíců pro praktickou hru bez obrazovky a rozvoj rozvojových dovedností.

Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Rozměry: 15.24 x 19.18 x 27.43
Soubory

Melissa&Doug - dárková krabička