Domů / HRAČKY PRO KLUKY / Pro nejmenší
GO TOTs Dřevěný Autobus - 1
GO TOTs Dřevěný Autobus - 2
GO TOTs Dřevěný Autobus - 3
GO TOTs Dřevěný Autobus - 4
GO TOTs Dřevěný Autobus - 5
GO TOTs Dřevěný Autobus - 1/5GO TOTs Dřevěný Autobus - 2/5GO TOTs Dřevěný Autobus - 3/5GO TOTs Dřevěný Autobus - 4/5GO TOTs Dřevěný Autobus - 5/5

GO TOTs Dřevěný Autobus

Kód: MDQ30738 Produktové číslo: 000772307383
NOVINKA A
Dostupnost: Skladem
826 Kč bez DPH
999 Kč , plus doprava
(999 Kč/ks)
 
GO TOTs Dřevěný AutobusPořiďte dětem kamarády, které je zábavné válet, skládat a uchopovat! Tři oboustranná robustní dřevěná kolečka GO TOTs (šest postav) se točí a poskakují, když se autobus rozjede! Stiskněte tlačítko na střeše dřevěného autobusu a GO TOTs vyskočí zezadu!
Kompatibilní s ostatními hracími sadami GO TOTs, se kterými batolata ve věku 12 měsíců a starší objeví nový druh kinetické hry, která nabízí příležitosti prozkoumat příčinu a následek prostřednictvím nádherných momentů poháněných pohybem. Spolehlivé, rozmanité postavy a přitažlivé tvary a textury podporují spojení a objevnou hru, při níž děti budují své dovednosti.

Nechte děti házet, skládat a uchopit 3 oboustranné dřevěné kamarády GO Tots a roztočit je a nechat poskakovat v barevném dřevěném autobusu.

Obsah: 4dílná sada obsahuje 3 sběratelská oboustranná kolečka GO TOTs (6 postav) a dřevěný autobus.

Kompatibilní s ostatními hracími sadami GO TOTs. Kinetická hra s GO TOTs nabízí příležitosti prozkoumat příčinu a následek prostřednictvím nádherných momentů řízených pohybem.
S GO Tots, příbuzné, různorodé postavy a přitažlivé tvary a textury podporují spojení a objevnou hru na budování dovedností; pomáhá budovat jemnou a hrubou motoriku.
Je to skvělý dárek pro kojence a batolata ve věku od 12 měsíců do 2 let pro praktickou hru bez obrazovky a rozvoj rozvojových dovedností.

Tento produkt je certifikován Forest Stewardship Council. Základní myšlenkou organizace FSC je podporovat environmentálně odpovědné, sociálně přínosné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů, a tím napomoci chránit mizející, ohrožené a devastované světové lesy.

Vhodné pro děti od 12 měsíců.

Rozměry: 7.62 x 26.42 x 19.81 cm.