Domů / HRAČKY PRO KLUKY / Pro nejmenší
GO TOTs Dřevěné hřiště - 1
GO TOTs Dřevěné hřiště - 2
GO TOTs Dřevěné hřiště - 3
GO TOTs Dřevěné hřiště - 4
GO TOTs Dřevěné hřiště - 5
GO TOTs Dřevěné hřiště - 6
GO TOTs Dřevěné hřiště - 7
GO TOTs Dřevěné hřiště - 1/7GO TOTs Dřevěné hřiště - 2/7GO TOTs Dřevěné hřiště - 3/7GO TOTs Dřevěné hřiště - 4/7GO TOTs Dřevěné hřiště - 5/7GO TOTs Dřevěné hřiště - 6/7GO TOTs Dřevěné hřiště - 7/7

GO TOTs Dřevěné hřiště

Kód: MDQ30739 Produktové číslo: 000772307390
NOVINKA A
Dostupnost: Skladem
1.404 Kč bez DPH
1.699 Kč , plus doprava
(1.699 Kč/ks)
 
GO TOTs Dřevěné hřištěNechte děti hrát si s kamarády, které je zábavné válet, skládat a uchopovat!
Čtyři oboustranná dřevěná kolečka GO TOTs (8 sběratelských postaviček) se povalují a točí na oboustranném dřevěném školním dvoře s hřištěm na jedné straně, učebnou na druhé a vestavěným madlem pro snadné přenášení. GO TOTs sjedou po skluzavce s uvolňovací branou ve spodní části, pohoupají se na houpačce apod.
Využijte možnosti sladění čísel, tvarů a barev.
Kompatibilní s ostatními hracími sadami GO TOTs. S hračkami od Melissa & Doug GO Tots objeví batolata ve věku 12 měsíců a starší nový druh kinetické hry, která nabízí příležitosti prozkoumat příčinu a následek prostřednictvím nádherných momentů poháněných pohybem.
Rozmanité postavy a přitažlivé tvary a textury podporují objevnou hru, při níž budují své dovednosti.

Převalujte, skládejte a uchopte 4 oboustranné dřevěné kamarády GO TOTs a nechte je spadnout, točit se a houpat se na dřevěném oboustranném hřišti nebo školním dvoře.

Obsah: 5dílná sada obsahuje 4 sběratelská oboustranná kolečka GO TOTs (8 postav), dřevěný školní dvůr (hřiště a učebna) se skluzavkou, houpačkou, stoly a vestavěným madlem.

Kompatibilní s ostatními hracími sadami GO TOTs. Kinetická hra s GO TOTs nabízí příležitosti prozkoumat příčinu a následek prostřednictvím nádherných momentů řízených pohybem.
Různorodé postavy a přitažlivé tvary a textury podporují spojení a objevnou hru na budování dovedností; pomáhají budovat jemnou a hrubou motoriku.
Je to skvělý dárek pro kojence a batolata ve věku od 12 měsíců do 2 let pro praktickou hru bez obrazovky a rozvoj rozvojových dovedností.

Tento produkt je certifikován Forest Stewardship Council. Základní myšlenkou organizace FSC je podporovat environmentálně odpovědné, sociálně přínosné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů, a tím napomoci chránit mizející, ohrožené a devastované světové lesy.

Vhodné pro děti od 12 měsíců.

Rozměry: 10.41 x 39.37 x 27.94 cm.