Domů / HRAČKY PRO KLUKY / Pro nejmenší
GO TOTs Dřevěná závodní auta - 1
GO TOTs Dřevěná závodní auta - 2
GO TOTs Dřevěná závodní auta - 3
GO TOTs Dřevěná závodní auta - 4
GO TOTs Dřevěná závodní auta - 5
GO TOTs Dřevěná závodní auta - 6
GO TOTs Dřevěná závodní auta - 7
GO TOTs Dřevěná závodní auta - 1/7GO TOTs Dřevěná závodní auta - 2/7GO TOTs Dřevěná závodní auta - 3/7GO TOTs Dřevěná závodní auta - 4/7GO TOTs Dřevěná závodní auta - 5/7GO TOTs Dřevěná závodní auta - 6/7GO TOTs Dřevěná závodní auta - 7/7

GO TOTs Dřevěná závodní auta

Kód: MDQ30737 Produktové číslo: 000772307376
NOVINKA A
Dostupnost: Skladem
578 Kč bez DPH
699 Kč , plus doprava
(699 Kč/ks)
 
GO TOTs Dřevěná závodní autaPojďme si hrát s přáteli, které je zábavné válet, skládat a uchopovat! Vhoď dva oboustranné masivní dřevěné disky GO Tots (4 sběratelské postavy) do očíslovaných dřevěných závodních aut a roztlač auta, aby se GO Tots roztočily! Čísla a barvy na autech inspirují hry pro počítání, třídění, párování a rozpoznávání barev. Kompatibilní s ostatními hracími sadami GO Tots. S Melissa & Doug GO Tots objeví batolata ve věku 12 měsíců a starší nový druh kinetické hry, která nabízí příležitosti prozkoumat příčinu a následek prostřednictvím nádherných momentů poháněných pohybem. Spolehlivé, rozmanité postavy a přitažlivé tvary a textury podporují spojení a objevnou hru, při níž budují dovednosti.

Obsah: 4dílná sada obsahuje 2 sběratelská oboustranná dřevěná kolečka GO Tots (4 postavy) a 2 očíslovaná dřevěná autíčka.

Nechte děti házet, skládat a uchopit 2 oboustranné dřevěné kamarády GO Tots a točit postavičky ve 2 očíslovaných dřevěných závodních autech.
Položte závodní auta na rovný povrch, aby je děti mohly pořádně rozjet a postavičky roztočit.
Kompatibilní s ostatními hracími sadami GO Tots. Kinetická hra s GO Tots nabízí příležitosti prozkoumat příčinu a následek prostřednictvím nádherných momentů řízených pohybem.
S GO Tots, příbuzné, různorodé postavy a přitažlivé tvary a textury podporují spojení a objevnou hru na budování dovedností; pomáhá budovat jemnou a hrubou motoriku.
Je to skvělý dárek pro kojence a batolata ve věku od 12 měsíců do 2 let pro praktickou hru bez obrazovky a rozvoj dovedností.

Tento produkt je certifikován Forest Stewardship Council. Základní myšlenkou organizace FSC je podporovat environmentálně odpovědné, sociálně přínosné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů, a tím napomoci chránit mizející, ohrožené a devastované světové lesy.
Součástí závazku Melissa & Doug je pomáhat chránit životní prostředí a přírodní zdroje naší planety pro budoucnost našich dětí.

Vhodné pro děti od 12 měsíců.

Rozměry: 7.62 x 27.94 x 17.27 cm.