Domů / Melissa & Doug / Samolepky
Sticker WOW! Náplň Mazlíčci - 1
Sticker WOW! Náplň Mazlíčci - 2
Sticker WOW! Náplň Mazlíčci - 3
Sticker WOW! Náplň Mazlíčci - 4
Sticker WOW! Náplň Mazlíčci - 5
Sticker WOW! Náplň Mazlíčci - 6
Sticker WOW! Náplň Mazlíčci - 1/6Sticker WOW! Náplň Mazlíčci - 2/6Sticker WOW! Náplň Mazlíčci - 3/6Sticker WOW! Náplň Mazlíčci - 4/6Sticker WOW! Náplň Mazlíčci - 5/6Sticker WOW! Náplň Mazlíčci - 6/6

Sticker WOW! Náplň Mazlíčci

Kód: MDD50297 Produktové číslo: 000772502979
NOVINKA/upravit ceny,rozměry a A
Dostupnost: Na objednávku
135 Kč bez DPH
135 Kč , plus doprava
Sticker WOW! Náplň MazlíčciNálepka Melissa & Doug WOW!™ je zcela nový způsob, jak si hrát s nálepkami!
Vložte praktickou sadu 200 různých nálepek s motivy domácích mazlíčků do libovolného razítkovače Sticker WOW!™ (není součástí balení) a orazítkujte 24 mini stránek se zvířecí tématikou.
Se 100 jedinečnými vzory v balíčku nálepek je každá vyražená nálepka překvapením.
Náplňové nálepky WOW!™ nejsou opakovaně použitelné, ale lze je v případě potřeby snadno odstranit a jsou skvělé pro kreativní umělecké a řemeslné projekty.
Náplňové samolepky s motivy domácích mazlíčků jsou přirozeným doplňkem k razítkům s nálepkami pro psa a kočku WOW!™, ale jsou kompatibilní se všemi roztomilými a sběratelskými razítky s nálepkami Sticker WOW!™.
Nálepka WOW!™ (přihlášeno k patentování) podporuje jemné motorické dovednosti, povzbuzuje kreativní hru.

Doplňte jakýkoliv razítkovač Melissa & Doug Sticker WOW!™ (není součástí dodávky) 200 nejrůznějšími doplňovacími nálepkami s tématikou domácích mazlíčků a razítkujte, kdekoli a kdykoli.

Obsahuje mini 24stránkový blok s aktivitami a sadu samolepek s 200 nejrůznějšími samolepkami s tématikou domácích mazlíčků, kterými doplníte sběratelské razítkovače Sticker WOW!™ (kompatibilní se všemi razítkovači Sticker WOW!™).

100 jedinečných návrhů s motivem domácích mazlíčků v balíčku 200 nálepek, takže každá nálepka, která je vyražena, je překvapením.

Nálepky Sticker WOW!™ nelze znovu použít, ale v případě potřeby je lze snadno odstranit, díky čemuž je nálepka WOW!™ skvělou cestovní aktivitou bez nepořádku, nástrojem pro tvorbu, pomůckou pro nemotorné hraní a sběratelskou hračkou v jednom.

Skvělý dárek pro dívky a chlapce ve věku od 3 do 7 let pro praktickou hru bez obrazovky a nemotornou zábavu (POZNÁMKA: razítko není součástí balení).
Specifikace
Váha 0.03 kg