Domů / NOVINKY
Úklidová sada - 1
Úklidová sada - 2
Úklidová sada - 3
Úklidová sada - 4
Úklidová sada - 5
Úklidová sada - 1/5Úklidová sada - 2/5Úklidová sada - 3/5Úklidová sada - 4/5Úklidová sada - 5/5

Úklidová sada

Kód: MDU18602 Produktové číslo: 000772186025
NOVINKA A
Dostupnost: Skladem
Sleva 50 % 50 %
Cena před slevou: 599 Kč
Ušetříte: 300 Kč
247 Kč bez DPH
299 Kč , plus doprava
(299 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
Úklidová sadaSoučástí hraní je udržovat věci zářivě čisté! Tato hrací sada na čištění umožňuje dětem stříkat, stříkat, stírat, drhnout a drhnout za použití skutečné vody nebo jejich fantazie. Láhev s rozprašovačem, čisticí prášek a láhev na mýdlo lze naplnit vodou, takže je ideální jako hračka do vany.
Devítidílná sada obsahuje také potřeby, které udrží věci v lesku jako měkký hadřík, kartáč na drhnutí, houba a stěrka s gumovou špičkou! K dispozici je dokonce opakovaně použitelný kontrolní seznam, který dětem pomáhá zjistit, jaké předměty nejlépe fungují k čištění různých předmětů a oblastí v domácnosti. Všechny zásoby jsou úhledně uloženy v odolném nosiči s vestavěným madlem pro snadné přenášení. Podporuje jemnou a hrubou motoriku a podporuje imaginativní hru. Nepoužívat se skutečnými čisticími prostředky.


Obsahuje: úložný box s rukojetí, stříkací lahvičku, lahvičku, nádobku na čistící prášek, stěrku, hadřík, kartáč na čištění, houbu a kontrolní seznam čištění.


Vhodné pro děti od 3 let