Domů / NOVINKY
Kouzlení vodou DELUXE víly - 1
Kouzlení vodou DELUXE víly - 2
Kouzlení vodou DELUXE víly - 3
Kouzlení vodou DELUXE víly - 4
Kouzlení vodou DELUXE víly - 5
Kouzlení vodou DELUXE víly - 6
Kouzlení vodou DELUXE víly - 1/6Kouzlení vodou DELUXE víly - 2/6Kouzlení vodou DELUXE víly - 3/6Kouzlení vodou DELUXE víly - 4/6Kouzlení vodou DELUXE víly - 5/6Kouzlení vodou DELUXE víly - 6/6

Kouzlení vodou DELUXE víly

Kód: MDG 40173 Produktové číslo: 000772401739
NOVINKA A
Dostupnost: Na objednávku
260 Kč bez DPH
315 Kč , plus doprava
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
Kouzlení vodou DELUXE vílyKouzlení vodou DELUXE víly.
Čisté malování! Tyto omalovánky obsahují osm znovu použitelných stránek a znovuplnitelné vodní pero. Použijte vodní pero, jehož tahy se zobrazí živé barvy na jednotlivých obrázcích. Potom nechte stránku usušit a obrázek opět zmizí a znovu po navlhčení se objeví.
Omalovánky obsahují 8 tématických stran v kroužkové vazbě. Vodní pero se snadno drží a vkládá se do úložné schránky na přední straně omalovánky, což činí Water WOW pratickou omalovánkou i pro cestování. Odhalte skryté obrázky a pak použijte červený objektiv, abyste hledali a objevili ještě více.

Balení obsahuje: 8 tématických stran znovupoužitelné obrázkové plochy z tvrdého kartonu, speciální pero, které se znovu doplňuje vodou a červený objektiv.

Doporučeno pro děti od 5 let.

Rozměr balení: 24 x 35,6 x 5 cm.
Specifikace
Váha 0.48 kg
Délka 0.05 m
Šířka 0.356 m
Výška 0.24 m