Domů / Melissa & Doug / Hrajeme si na ... / Kuchyňka a obchod
Melissa & Doug - Úklidová sada - 1
Melissa & Doug - Úklidová sada - 2
Melissa & Doug - Úklidová sada - 3
Melissa & Doug - Úklidová sada - 4
Melissa & Doug - Úklidová sada - 5
Melissa & Doug - Úklidová sada - 1/5Melissa & Doug - Úklidová sada - 2/5Melissa & Doug - Úklidová sada - 3/5Melissa & Doug - Úklidová sada - 4/5Melissa & Doug - Úklidová sada - 5/5

Melissa & Doug - Úklidová sada

Kód: MDU18602 Produktové číslo: 000772186025
NOVINKA A
Dostupnost: Skladem
495 Kč bez DPH
599 Kč , plus doprava
(599 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
Melissa & Doug - Úklidová sada

Součástí hraní je udržovat věci zářivě čisté! Tato hrací sada na čištění umožňuje dětem stříkat, stříkat, stírat, drhnout a drhnout za použití skutečné vody nebo jejich fantazie. Láhev s rozprašovačem, čisticí prášek a láhev na mýdlo lze naplnit vodou, takže je ideální jako hračka do vany.
Devítidílná sada obsahuje také potřeby, které udrží věci v lesku jako měkký hadřík, kartáč na drhnutí, houba a stěrka s gumovou špičkou! K dispozici je dokonce opakovaně použitelný kontrolní seznam, který dětem pomáhá zjistit, jaké předměty nejlépe fungují k čištění různých předmětů a oblastí v domácnosti. Všechny zásoby jsou úhledně uloženy v odolném nosiči s vestavěným madlem pro snadné přenášení. Podporuje jemnou a hrubou motoriku a podporuje imaginativní hru. Nepoužívat se skutečnými čisticími prostředky.


Obsahuje: úložný box s rukojetí, stříkací lahvičku, lahvičku, nádobku na čistící prášek, stěrku, hadřík, kartáč na čištění, houbu a kontrolní seznam čištění.


Vhodné pro děti od 3 let

Specifikace
Váha 0.46 kg
Délka 0.21 m
Šířka 0.21 m
Výška 0.19 m