Domů / Melissa & Doug / Dřevěné hračky
Dřevěný BBQ set - 1
Dřevěný BBQ set - 2
Dřevěný BBQ set - 3
Dřevěný BBQ set - 4
Dřevěný BBQ set - 5
Dřevěný BBQ set - 1/5Dřevěný BBQ set - 2/5Dřevěný BBQ set - 3/5Dřevěný BBQ set - 4/5Dřevěný BBQ set - 5/5

Dřevěný BBQ set

Kód: MDU19280
NOVINKA - doplnitrozměry a ean A
Dostupnost: Na objednávku
561 Kč bez DPH
679 Kč , plus doprava
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
Dřevěný BBQ setZapněte fantazii při zapalování tohoto předstíraného hraní BBQ setu.20dílná dřevěná sada jídel obsahuje oblíbené grilovací pokrmy, jako je párek v rohlíku, hamburger, kuře, steak, žebra, vegetariánský burger a kukuřici a navíc chutné polevy a robustní náčiní.
Otočte pevnou krabici z vlnité lepenky a stane se z ní „gril“ s obrázky knoflíků pro nastavení teploty a čtyřmi samolepicími díly pro přidržení jídla.
Oboustranné kousky jídla ukazují, že jedna strana není upečena – otočte kousky kleštěmi nebo špachtlí. Z bochánků udělejte sendvič s čerstvou polevou.
Samolepicí dílky drží některé předměty pohromadě a po rozříznutí dětským nožem uspokojivě křupou. Vše podávejte na přiloženém papírovém kostkovaném prostírání.
Po jídle použijte gril/krabice z vlnité lepenky jako šikovné místo pro uložení všech věcí! Dřevěný gril a servírovací BBQ Set podporuje koordinaci rukou a očí, kreativní vyjádření a nápaditou hru.

Balení obsahuje: 20dílná sada obsahujedřevěné předměty na grilování, grilovací kleště, špachtle, nůž, potraviny které jsou úhledně uložené na grilu.

Vhodné pro děti od 3 let.