Domů / HRAČKY PRO KLUKY / Pro nejmenší
Rollables dřevěná skluzavka - 1
Rollables dřevěná skluzavka - 2
Rollables dřevěná skluzavka - 3
Rollables dřevěná skluzavka - 4
Rollables dřevěná skluzavka - 5
Rollables dřevěná skluzavka - 6
Rollables dřevěná skluzavka - 7
Rollables dřevěná skluzavka - 1/7Rollables dřevěná skluzavka - 2/7Rollables dřevěná skluzavka - 3/7Rollables dřevěná skluzavka - 4/7Rollables dřevěná skluzavka - 5/7Rollables dřevěná skluzavka - 6/7Rollables dřevěná skluzavka - 7/7

Rollables dřevěná skluzavka

Kód: MDQ30736 Produktové číslo: 000772307369
NOVINKA A
Dostupnost: Skladem
1.983 Kč bez DPH
2.399 Kč , plus doprava
(2.399 Kč/ks)
 
Rollables dřevěná skluzavkaZískejte herní čas a vývojové dovednosti s Rollables – rozkošně kulatými postavičkami, které jsou dostatečně pevné na rolování a dostatečně měkké na zmáčknutí. Inspirujte nápaditá oceánská dobrodružství prostřednictvím kinetické hry s touto robustní dřevěnou věží s rampou a třemi Rollables: přátelským krabem, hloupým žralokem a úžasnou chobotnicí se zvonkohrou.
Kompatibilní s ostatními hracími sadami Rollables. Vložte Rollables do odnímatelného trychtýře a sledujte, jak padají po vlnité skluzavce a ven z tlamy velryby. Otočte mořskou hvězdu a stiskněte ploutev velryby pro zastavení a zahájení akce. Vestavěné bludiště z korálků přidává dětem vzrušení a hmatový zážitek. Rollables Ocean Slide je poutavý způsob, jak seznámit kojence a batolata ve věku 12 měsíců a starší s příčinami a následky, a zároveň podporovat rozvoj důležitých smyslových schopností, jemné motoriky a dovedností při řešení problémů. Hračky pro kojence a batolata Melissa & Doug inspirují okamžiky překvapení a objevování. Rozkošné, rozmanité postavy a zábavné tvary a textury podporují objevnou hru a budování dovedností.

Obsahuje dřevěnou skluzavkovou věž s vestavěným perličkovým bludištěm, mořskou hvězdu, kterou lze otáčet, a ploutev velryby, kterou lze stisknout a začít se kutálet, a odnímatelný odolný trychtýř; 3 rolovací postavičky (krab, žralok a chobotnice se zvonkohrou).

Je to skvělý dárek pro kojence a batolata ve věku od 12 měsíců do 2 let pro praktickou hru bez obrazovky a rozvoj rozvojových dovedností.

Vhodné pro děti od 12 měsíců.

Rozměry: 13.46 x 43.18 x 29.85 cm.